Projektor Epson EB-W05 3LCD, 3300 Lumens, 320", WXGA Projector

Shitur
SKU
V11H840040
Krahaso
473,95 €
 • Videoprojektor per shtepi dhe zyre nga Epson

 • Ndriçimi: 3300 Lumen | Projektimi: 320"

 • Rezolucioni: 1280 x 800 | 12 Muaj Garanci

Lista e deshirave

●  ●  ●

Marka Epson
Modeli EB-W05
Teknologjia 3LCD Technology, RGB liquid crystal shutter
Ndriçimi 3300 Lumen
Rezolucioni WXGA (1280 x 800), 16:10
Kontrast 15,000 : 1
Llamba (kohezgjatja)
 • UHE, 210 W

 • 6,000 h durability

 • 10,000 h durability (economy mode)

Madhesia e projektimit 33" - 320"
Komunikimi
 
 • USB 2.0 Type A

 • USB 2.0 Type B

 • VGA in

 • HDMI in

 • Composite in

 • Cinch audio in

SKU V11H840040
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Gray
Marka Epson
Ndriçimi (Lumen) 3.300
Rezolucioni i Monitorit 1920 x 1080 (Full HD)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Projektor Epson EB-W05 3LCD, 3300 Lumens, 320", WXGA Projector

Projektor Epson EB-W05 3LCD, 3300 Lumens, 320", WXGA Projector

473,95 €