Projektor Epson EB-X41 3LCD, 3600 Lumens, 300", XGA Projector

Shitur
SKU
V11H843040
Krahaso
496,05 €
 • Videoprojektor per shtepi dhe zyre nga Epson

 • Ndriçimi: 3600 Lumen | Projektimi: 300"

 • Rezolucioni: 1024 x 768 | 12 Muaj Garanci

Lista e deshirave

●  ●  ●

Marka Epson
Modeli EB-X41
Teknologjia 3LCD Technology, RGB liquid crystal shutter
Ndriçimi 3600 Lumen
Rezolucioni XGA (1024 x 768), 4:3
Kontrast 15,000 : 1
Llamba (kohezgjatja)
 • UHE, 210 W

 • 6,000 h durability

 • 10,000 h durability (economy mode)

Madhesia e projektimit 30" - 300"
Komunikimi
 • USB 2.0 Type A

 • USB 2.0 Type B

 • VGA in

 • HDMI in

 • Composite in

 • Cinch audio in

SKU V11H843040
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color White
Marka Epson
Ndriçimi (Lumen) 3.600
Rezolucioni i Monitorit 1920 x 1080 (Full HD)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Projektor Epson EB-X41 3LCD, 3600 Lumens, 300", XGA Projector

Projektor Epson EB-X41 3LCD, 3600 Lumens, 300", XGA Projector

496,05 €