Projektor Epson EH-TW650 3LCD, 3100 Lumens, 300", Full HD Projector

Shitur
SKU
V11H849040
Krahaso
609,84 €
 • Videoprojektor per shtepi dhe zyre nga Epson

 • Ndriçimi: 3100 Lumen | Projektimi: 300"

 • Rezolucioni: 1920 x 1080 | 12 Muaj Garanci

Lista e deshirave

●  ●  ●

Marka Epson
Modeli

EH-TW650

Teknologjia 3LCD Technology, RGB liquid crystal shutter
Ndriçimi 3100 Lumen
Rezolucioni Full HD (1920 x 1080), 16:9
Kontrast 15,000 : 1
Llamba (kohezgjatja)
 • UHE, 210 W

 • 4,500 h durability

 • 7,500 h durability (economy mode)

Madhesia e projektimit 30" - 300"
Komunikimi
 • USB 2.0 Type A

 • USB 2.0 Type B

 • VGA in

 • HDMI in

 • Composite in

 • Cinch audio in

 • MHL

 • WiFi

SKU V11H849040
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color White
Marka Epson
Ndriçimi (Lumen) 3.000
Rezolucioni i Monitorit 1920 x 1080 (Full HD)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Projektor Epson EH-TW650 3LCD, 3100 Lumens, 300", Full HD Projector

Projektor Epson EH-TW650 3LCD, 3100 Lumens, 300", Full HD Projector

609,84 €