Qnap TS-431P-US 4-Bay Personal Cloud NAS, ARM Cortex A15 1.7 GHz Dual Core, 1GB RAM (Ruajtje ne rrjet)

Shitur
SKU
TS-431P
Krahaso
291,44 €
  • Realizon ruajtjen, ndarjen dhe kopjimin e skedarëve me një performancë të shkëlqyer; (enkriptim i plotë i NAS).

  • Siguri e larte per BackUp te dhenash ne 4 HDD me konfigurim RAID Mirror.

  • Ruani foto, video dhe muzike dhe aksesojini ato direkt nga Airplay, ChromeCast ose Internet.

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

Modeli

TS-431P

Procesor

ARM Cortex-A15 Dual-Core

Shpejtesia e Procesorit

1.7GHz

Memorja RAM

1 GB DDR3

Vende per Hard Disk

4 x 2.5"/3.5"

Hard Disk te perfshire

Jo

Memorje Flash

512 MB NAND

Portat e komunikimit

  • 2 x RJ45 (Gigabit Ethernet)

  • 3 x USB Type-A (USB 3.1 Gen 1 (5 Gb/s))

 

Sistemi I Operimit

QTS 4.2

SKU

TS-431P

Garanci

12 Muaj

Klasifikim
Color White
Marka QNAP
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Qnap TS-431P-US 4-Bay Personal Cloud NAS, ARM Cortex A15 1.7 GHz Dual Core, 1GB RAM (Ruajtje ne rrjet)

Qnap TS-431P-US 4-Bay Personal Cloud NAS, ARM Cortex A15 1.7 GHz Dual Core, 1GB RAM (Ruajtje ne rrjet)

291,44 €