Rack Lande Cabinet Wall Mounted, 7U 19'' Eurobox W=540mm D=450mm, Black

Shitur
SKU
LN-EUBOX07U5445-BL-1
Krahaso
73,67 €
  • Rack me 7 kate, 7U (Units), i montueshem ne mur.

  • Permasa shume te vogla (540 mm e gjere x 450 mm e larte x373 mm e thelle)

  • Prodhuar nga kompania Lande. Ngjyra: e zeze.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Lande
  Katet 7U
  Vendosje ne mur Po
  Madhesia 540x450x373
  Veçori Hapet majtas dhe djathtas per sistemim shtese te kabllimit
  Ngjyra E zeze
  SKU LN-EUBOX07U5445-LG-1
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Lande
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Rack Lande Cabinet Wall Mounted, 7U 19'' Eurobox W=540mm D=450mm, Black

Rack Lande Cabinet Wall Mounted, 7U 19'' Eurobox W=540mm D=450mm, Black

73,67 €