Razer Holiday Bundle - Cynosa Gaming Keyboard + Mouse Gaming Abyssus Essential + Mousepad Gaming Goliathus Chroma

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
RZ85-02260200-B3M1
Krahaso
126,61 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Tastiere Gaming Razer Cynosa Chroma Gaming Keyboard me LED.

  • Mouse Gaming Razer Abyssus V2 me ndriçim LED dhe 5000 DPI.

  • Mousepad Gaming Goliathus Chroma me ndriçim LED 

Lista e deshirave


●  ●  ●

  Marka Razer
  Modeli 3 ne 1
  Tipi i lidhjes USB
  Veçuri Tastiere + Mouse + Tapet me ndriçim Chroma.
  Ngjyra E zeze. Mund t'i ndryshohen ngjyrat sipas deshires. 
  Gjatesia e kabllit 1.8M
  SKU RZ85-02260200-B3M1
  Garanci 24 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Razer
Komunikimi USB 2.0
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Razer Holiday Bundle - Cynosa Gaming Keyboard + Mouse Gaming Abyssus Essential + Mousepad Gaming Goliathus Chroma

Razer Holiday Bundle - Cynosa Gaming Keyboard + Mouse Gaming Abyssus Essential + Mousepad Gaming Goliathus Chroma

126,61 €