Roline, lexues hardisqesh 2.5" / 3.5" SATA HDD/SSD, USB 3.2 Gen 1

Shitur
SKU
16.01.4121
Krahaso
34,39 €
  • Lexues hardisqesh HDD dhe SSD.

  • Per madhesite 3.5" dhe 2.5". E pershtatshme me USB 3.0 / USB 3.2 Gen 1.

  • Cilësisë e siguruar, prodhuar nga marka Roline.

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

Prodhuesi Roline
Nr i produktit Adapters, Terminators, Converters
Tipi i kabllit USB 3.0 / USB 3.2 Gen 1 Type B Dock connector
Ngjyra E zeze
Përmasat 64 x 64 x 140 mm
SKU 16.01.4121
Garancia
12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Gjatesia e Kabllit -
Komunikimi i Kabllit USB 3.0 / 3.2
Marka Roline
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Roline, lexues hardisqesh 2.5" / 3.5" SATA HDD/SSD, USB 3.2 Gen 1

Roline, lexues hardisqesh 2.5" / 3.5" SATA HDD/SSD, USB 3.2 Gen 1

34,39 €