Roline Power Strip, 6-way, Surge Protection, White

Ne gjendje
SKU
19.07.1606
Krahaso
17,75 €
  • Powerbar me 6 outputs dhe switch per ndezje/fikje.

  • 1,8m kabllo prize Schuko.

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

Prodhuesi Roline
Veçori
  • 2300 W Max

  • On / Off switch

  • 6 outputs

Ngjyra E bardhe
Gjatësia 1.8m
SKU 19.07.1606
Garancia
12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Roline
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Roline Power Strip, 6-way, Surge Protection, White

Roline Power Strip, 6-way, Surge Protection, White

17,75 €