Router Netis N300 Wireless, 3 Antena (WF2409E)

Ne gjendje
SKU
WF2409E
Krahaso
14,98 €
 • Buy 20 for 14,39 € each and save 4%
 • 3 Antena te jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps

 • Per shtepi dhe zyre | 6 Muaj Garanci

 • Ky Router konfigurohet edhe si: Reapter (Range Extender) ose Access Point

Lista e deshirave
●  ●  ●
  Marka Netis
  Modeli WF2409E
  Portat
 • 1 x 10/100M auto-negotiation WAN port

 • 4 x 10/100M auto-negotiation LAN ports

  Shpejtësia 300Mbps
  Frekuenca 2.4GHz
  Funksionet bazë
 • Wireless: Enable/Disable

 • SSID Broadcast: Enable/Disable

 • Band: 2.4GHz

 • Enable/Disable Wireless Radio

 • WDS Bridge

  Siguria
 • WPA Algorithm: AES, TKIP, TKIP&AES 

 • Wireless Access Control: MAC Address Filtering

  Të tjera Virtual Servers, Port Triggering, UPnP, DMZ, FTP Private Port, Dynamic DNS, Static Routing, WOL, Backup & Restore, Firmware Upgrade, PPTP, L2TP, IPSEC
  SKU
WF2409E
  Garancia 6 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Netis
Frekuenca e Rrjetit Single Band (2.4GHz)
Garancia 6 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Router Netis N300 Wireless, 3 Antena (WF2409E)

Router Netis N300 Wireless, 3 Antena (WF2409E)

14,98 €