Router Tenda N301, Wireless N300, 300Mbps, Buton WPS, 2 x Antena

Ne gjendje
SKU
Tenda N301
Krahaso
11,99 €
 • 2 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps

 • Per shtepi dhe zyre | 6 Muaj Garanci

 • Ky Router konfigurohet edhe si: Reapter (Range Extender) ose Access Point

Lista e deshirave
●  ●  ●
  Marka Tenda
  Modeli N301
  Portat
 • 1 x 10/100M auto-negotiation WAN port

 • 3 x 10/100M auto-negotiation LAN ports

  Shpejtësia 300Mbps
  Frekuenca 2.4GHz
  Funksionet bazë
 • Wireless: Enable/Disable

 • SSID Broadcast: Enable/Disable

 • Band: 2.4GHz

 • Enable/Disable Wireless Radio

 • WDS Bridge

  Siguria
 • WPA Algorithm: AES, TKIP, TKIP&AES 

 • Wireless Access Control: MAC Address Filtering

  Të tjera No-IP dyndns, Client Filter, Mac Filter, Websites Filter, Built-in DHCP server, DHCP Client List, Address Reservation
  SKU
Tenda N301
  Garancia 6 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Tenda
Frekuenca e Rrjetit Single Band (2.4GHz)
Garancia 6 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Router Tenda N301, Wireless N300, 300Mbps, Buton WPS, 2 x Antena

Router Tenda N301, Wireless N300, 300Mbps, Buton WPS, 2 x Antena

11,99 €