Router TP-Link TL-WR840N, 300Mbps, Wireless N Router, Buton WPS, 2 x Antena

Shitur
SKU
TL-WR840N
Krahaso
14,98 €
 • 2 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps

 • Per shtepi dhe zyre | 6 Muaj Garanci

 • Ky Router konfigurohet edhe nga celulari.

Lista e deshirave
●  ●  ●
  Marka TP-Link
  Modeli TL-WR840N
  Portat
 • 1 x 10/100M auto-negotiation WAN port

 • 4 x 10/100M auto-negotiation LAN ports

  Shpejtësia 300Mbps
  Frekuenca 2.4GHz
  Funksionet bazë
 • SSID Broadcast: Enable/Disable

 • Band: 2.4GHz

 • Enable/Disable Wireless Radio

 • WDS Bridge

 • WMM

 • Wireless Statistics

  Siguria
 • WPA Algorithm: AES, TKIP, TKIP&AES 

 • Wireless Access Control: MAC Address Filtering

  Të tjera

 • Virtual Server, Port Triggering, UPnP, DMZ, 

 • Parental Control, Local Management Control, Host List, Access Schedule, Rule Management

  SKU
tplink TL-WR840N, WR840N
  Garancia 6 Muaj
Klasifikim
Color White
Marka TP-Link
Frekuenca e Rrjetit Single Band (2.4GHz)
Garancia 6 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Router TP-Link TL-WR840N, 300Mbps, Wireless N Router, Buton WPS, 2 x Antena

Router TP-Link TL-WR840N, 300Mbps, Wireless N Router, Buton WPS, 2 x Antena

14,98 €