SanDisk Extreme PRO microSDXC, Memory Card Plus SD Adapter, 170 MB/s, Class 10, U3, V30, A2 - 64 GB

Shitur
SKU
SDSQXCY-064G-GN6MA
Krahaso
31,10 €
  • Karte memorje micro SDXC nga SanDisk | Kapaciteti: 64GB,

  • Ideale për regjistrime 4K dhe UHD.

  • E pershtatshme per sistem Android, Smartphone, Tablet dhe kamera.

  • Class 10 UHS-I shpejtesi leximi deri ne 170MB/s.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka SanDisk
  Modeli Extreme PRO
  Shpejtesia
  • 170MB/s read speed

  • 90MB/s write speed

  SKU
SDSQXCY-064G-GN6MA
  Garanci 24 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka SanDisk
Kapaciteti USB 8 GB
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni SanDisk Extreme PRO microSDXC, Memory Card Plus SD Adapter, 170 MB/s, Class 10, U3, V30, A2 - 64 GB

SanDisk Extreme PRO microSDXC, Memory Card Plus SD Adapter, 100 MB/s, Class 10, U3, V30, A2 - 64 GB

31,10 €