Skaner Epson Perfection V19 Color Photo & Document Scanner, 4800 dpi optical resolution

Shitur
SKU
B11B231201
Krahaso
74,17 €
  • Skaner per zyre nga Epson me 4800 dpi.

  • Kompakt dhe i shpejte (10 sekonda ne skanimin e fletes).

  • Lidhje vetem me kabllo USB. Skanim i menjehershem ne PDF.

Lista e deshirave

● ● ●

Marka Epson
Modeli Perfection V19
Rezolucioni 4800 x 4800 dpi
Sensor Optik CIS (Contact Image Sensor)
Bit Depth

Color Bit Depth:

  • 48-bits per pixel internal / 24-bits per pixel external

Grayscale Bit Depth:

  • 16-bits per pixel internal / 8-bits per pixel external

SKU B11B231201
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Epson
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Skaner Epson Perfection V19 Color Photo & Document Scanner, 4800 dpi optical resolution

Skaner Epson Perfection V19 Color Photo & Document Scanner, 4800 dpi optical resolution

74,17 €