SonicGear Vibra 5 Stereo Headset With Mic For Mobile Phones and PC

Ne gjendje
Vetem 2 ne gjendje
SKU
SonicGear Vibra 5
Krahaso
16,87 €
Pothuajse i shitur. 2 copë në gjendje.
  • Kufje SonicGear Vibra 5 per smartphone dhe tablete.

  • Buton per fikjen dhe ndezjen e mikrofonit ne fishen aux

  • Dizajn shume komfort. 1.5m Gjatesi.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka SonicGear
  Modeli Vibra 5
  Tipi i lidhjes Audio Jack
  Veçori Kufje te pershtatshme per smartphone ose tablete.
  Ngjyra Gri me te kuqe
  Gjatesia e kabllit 1.5M
  SKU SonicGear Vibra 5
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Gray
Marka SonicGear
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni SonicGear Vibra 5 Stereo Headset With Mic For Mobile Phones and PC

SonicGear Vibra 5 Stereo Headset With Mic For Mobile Phones and PC

16,87 €