SSD PNY CS900 480GB, 2.5 inch, SATA III Internal Solid State Drive

Shitur
SKU
SSD7CS900-480-PB
Krahaso
50,94 €
  • Gjenerata e re e teknologjise SSD nga PNY.

  • Shkrim dhe lexim me shpejtesi (550 MBps / 500 MB/s).

  • Ideale per Sisteme Operimi qe perdoren per Gaming, Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.

Lista e deshirave

● ● ●

Marka

PNY

Modeli CS900
Kapaciteti 480GB
Shpejtësia e leximit Deri 550MB/s
Shpejtësia e shkrimit Deri 500MB/s
SKU

SSD7CS900-480-RB

Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka PNY
Pajisja e Ruajtjes 2.5" SSD
SSD 480GB
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni SSD PNY CS900 480GB, 2.5 inch, SATA III Internal Solid State Drive

SSD PNY CS900 480GB, 2.5 inch, SATA III Internal Solid State Drive

50,94 €