SSD Samsung 970 EVO M.2 NVMe 500GB (2280)

Shitur
SKU
MZ-V7E500BW
Krahaso
81,66 €
  • Gjenerata e re e teknologjise SSD M2 NVME nga Samsung.

  • Shkrim dhe lexim me shpejtesi ekstreme (3400 MBps / 2.300 MB/s).

  • Ideale per kompjuter Profesional per Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.

Lista e deshirave

 

● ● ●

Marka Samsung
Modeli 970 EVO
Kapaciteti 500GB
Shpejtësia e leximit Deri 3400MBps
Shpejtësia e shkrimit Deri 2300MB/s
SKU MZ-V7E500BW
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Samsung
Pajisja e Ruajtjes M2 PCIe NVMe (Gen. 3)
SSD 500GB
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni SSD Samsung 970 EVO M.2 NVMe 500GB (2280)

SSD Samsung 970 EVO M.2 NVMe 500GB (2280)

81,66 €