SSD Samsung 970 EVO Plus M.2 NVMe 500GB (2280)

Shitur
SKU
MZ-V7S500BW
Krahaso
86,16 €
  • Gjenerata e re e teknologjise SSD M2 NVME nga Samsung.

  • Shkrim dhe lexim me shpejtesi ekstreme (3500 MBps / 3200 MB/s).

  • Ideale per kompjuter Profesional per Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.

Lista e deshirave

 

● ● ●

Marka Samsung
Modeli 970 EVO Plus
Kapaciteti 500GB
Shpejtësia e leximit Deri 3500MBps
Shpejtësia e shkrimit Deri 3200MB/s
SKU MZ-V7S500BW
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Samsung
Pajisja e Ruajtjes M2 PCIe NVMe (Gen. 3)
SSD 500GB
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni SSD Samsung 970 EVO Plus M.2 NVMe 500GB (2280)

SSD Samsung 970 EVO Plus M.2 NVMe 500GB (2280)

86,16 €