Switch Tenda 5-Port (S105)

Shitur
SKU
S105
Krahaso
7,50 €
  • Switch 5 portash me shpejtësi transferimi 100Mbps.

  • Permasa shume te vogla (82.00mm*52.00mm*22.30mm)

  • I projektuar posaçërisht për familjen dhe zyren tuaj.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Tenda
  Modeli S105
  Porta 5 x 10/100M auto-negotiation RJ45 ports
  Rackmounted (Vendosje ne Rack) Jo
  PoE (Power over Ethernet) Korrent ne rrjet Jo
  Të tjera 82.00mm*52.00mm*22.30mm( L*W*H)
  SKU Tenda S105
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color White
Marka Tenda
Shpejtesia LAN 100 Mbps
Numri i Portave 5
Menaxhim Rrjeti Jo
Rack-mounted Jo
PoE Korrent me LAN Jo
Garancia 6 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Switch Tenda 5-Port (S105)

Switch Tenda 5-Port (S105)

7,50 €