Switch TP-Link 48-Port – Rackmounted (TL-SF1048)

Shitur
SKU
TL-SF1048
Krahaso
134,86 €
  • Switch 48 portash me shpejtësi transferimi 1000Mbps për vendosje në Rack.

  • Mbrojte ndaj goditjeve të rrymave induktive (si rrufeja) deri në 6KV.

  • Ideal për biznese, shkolla dhe hotele.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka TP-Link
  Modeli TL-SF1048
  Porta 48 x 10/100M auto-negotiation RJ45 ports
  Rackmounted (Vendosje ne Rack) Po
  PoE (Power over Ethernet) Korrent ne rrjet Jo
  Të tjera 440*180*44 mm
  SKU tplink TL-SF1048
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka TP-Link
Shpejtesia LAN 100 Mbps
Numri i Portave 48
Menaxhim Rrjeti Jo
Rack-mounted Jo
PoE Korrent me LAN Jo
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Switch TP-Link 48-Port – Rackmounted (TL-SF1048)

Switch TP-Link 48-port – Rackmounted (TL-SF1048)

134,86 €