Tabaka Lande Shelf 1U, 570mm profile, for D800mm only, load capacity 50kg

Ne gjendje
SKU
LN-RAF-SBT-D800-BL
Krahaso
14,74 €
  • Tabaka per Rack me madhesi 1U dhe per pesha deri 50GB.

  • Prodhuar nga marka Turke Lande.

  • Thellesia: 570mm

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Lande
  Tipi Tabaka
  Pesha e mbajtjes 50Kg
  Madhesia 1U
  Veçori Compatible with any brand cabinet
  Ngjyra E zeze
  SKU LN-RAF-SBT-D800-BL
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Lande
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Tabaka Lande Shelf 1U, 570mm profile, for D800mm only, load capacity 50kg

Tabaka Lande Shelf 1U, 570mm profile, for D800mm only, load capacity 50kg

14,74 €