Tabaka Lande Shelf, 300mm profile, 2 point fixing, load capacity 30kg

Ne gjendje
SKU
LN-RAF-RMO-1U30-LG
Krahaso
14,74 €
  • Tabaka per Rack me madhesi 1U dhe per pesha deri 30GB.

  • Prodhuar nga marka Turke Lande.

  • Thellesia: 300mm

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Lande
  Tipi Tabaka
  Pesha e mbajtjes 30Kg
  Madhesia 1U
  Veçori Compatible with any brand cabinet
  Ngjyra E bardhe
  SKU LN-RAF-RMO-1U30-LG
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color White
Marka Lande
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Tabaka Lande Shelf, 300mm profile, 2 point fixing, load capacity 30kg

Tabaka Lande Shelf, 300mm profile, 2 point fixing, load capacity 30kg

14,74 €