Tastiere Dell Multimedia - KB216 (Origjinale)

Ne gjendje
SKU
KB216-KB-ENG-INT
Krahaso
11,99 €
  • Tastiere e sheshte me lidhje USB per zyre dhe shtepi nga Dell.

  • Butona shume komfort dhe te bute. 

  • Tastiera eshte Origjinale.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Dell
  Modeli Multimedia
  Tipi i lidhjes USB
  Veçuri E pershtatshme per shtepi dhe zyra
  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e kabllit 1.5m
  SKU KB216-KB-ENG-INT
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Dell
Komunikimi USB 2.0
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Tastiere Dell Multimedia - KB216 (Origjinale)

Tastiere Dell Multimedia - KB216 (Origjinale)

11,99 €