Tastiere HP Classic Wired Keyboard (WZ972AA)

Shitur
SKU
WZ972AA
Krahaso
18,73 €
  • Tastiere me stil klasik nder me te mirat kur behet fjale per thjeshtesi dhe rehati.

  • Kjo tastiere eshte origjinale (genuine) nga kompania HP.
Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka HP
  Modeli Classic
  Tipi i lidhjes USB
  Veçuri E rehatshme dhe e qete ne shtypje
  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e kabllit 1.5m
  SKU wz972aa
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka HP
Komunikimi USB 2.0
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Tastiere HP Classic Wired Keyboard (WZ972AA)

Tastiere HP Classic Wired Keyboard

18,73 €