Tastiere & Mouse Wireless Logitech MK220, Optical Sensor 1000dpi Mouse and Keyboard Combo

Shitur
SKU
920-003168
Krahaso
29,21 €
  • Tastiere Combo Wireless Logitech MK220 + Mouse.

  • Dizajn Unik dhe shume minimalist.

  • Ideale per ato persona qe jane vazhdimisht ne levizje.

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

  Marka Logitech
  Ngjyra Zezë
  Të tjera Wireless Connection
  SKU 920-003168
  Garancia 24 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Logitech
Komunikimi Wireless
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Tastiere & Mouse Wireless Logitech MK220, Optical Sensor 1000dpi Mouse and Keyboard Combo

Tastiere & Mouse Wireless Logitech MK220, Optical Sensor 1000dpi Mouse and Keyboard Combo

29,21 €