Tastiere + Mouse Wireless Logitech MK235 Wireless Keyboard and Mouse Combo, 2.4 GHz Wireless, Unifying USB-Receiver, Wireless Mouse, 15 FN Keys

Shitur
SKU
920-007931
Krahaso
29,21 €
  • Tastiere Combo Wireless Logitech MK235 + Mouse i perfshire.

  • 36 muaj bateri | Tastiere kompakte per zyren tuaj. Rezistent ndaj derdhjes.

  • Mouse me veshje gome per kapje me te mire. 24 Muaj Garanci.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Logitech
  Modeli MK235
  Tipi i lidhjes Wireless Connection / Pa tel / Micro USB receiver
  Veçori
  • E rehatshme dhe e qete ne shtypje

  • Rezistent ndaj derdhjes

  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e vales 10m
  SKU 920-007931
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Logitech
Komunikimi Wireless
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Tastiere + Mouse Wireless Logitech MK235 Wireless Keyboard and Mouse Combo, 2.4 GHz Wireless, Unifying USB-Receiver, Wireless Mouse, 15 FN Keys

Tastiere + Mouse Wireless Logitech MK235 Wireless Keyboard and Mouse Combo, 2.4 GHz Wireless, Unifying USB-Receiver, Wireless Mouse, 15 FN Keys

29,21 €