Tastiere + Mouse Wireless Logitech MK330 Wireless Combo, Multimedia,

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
920-003989
Krahaso
36,71 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Tastiere Combo Wireless Logitech + Mouse MK330 i perfshire.

  • 36 muaj bateri | Tastierat e plote dhe multimediale per kontrolle te ndryshme.

  • Mouse me veshje gome per kapje me te mire. 24 Muaj Garanci. 

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Logitech
  Modeli MK330
  Tipi i lidhjes Wireless Connection / Pa tel / Micro USB receiver
  Veçuri
  • E rehatshme dhe e qete ne shtypje

  • Multimediale

  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e vales 10m
  SKU 920-003989
  Garanci 24 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Logitech
Komunikimi Wireless
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Tastiere + Mouse Wireless Logitech MK330 Wireless Combo, Multimedia,

Tastiere + Mouse Wireless Logitech MK330 Wireless Combo, Multimedia,

36,71 €