Tastiere + Mouse Wireless Logitech MK540 Wireless Keyboard Mouse Combo

Shitur
SKU
920-008684
Krahaso
56,19 €
  • Tastiere Combo Wireless Logitech + Mouse i perfshire.

  • 36 muaj bateri | Nje nder tastierat me te mira per zyren tuaj.

  • Mouse me veshje gome per kapje me te mire. 24 Muaj Garanci. 

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Logitech
  Modeli MK540
  Tipi i lidhjes Wireless Connection / Pa tel / Micro USB receiver
  Veçuri E rehatshme dhe e qete ne shtypje
  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e vales 10m
  SKU 920-008684
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Logitech
Komunikimi Wireless
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Tastiere + Mouse Wireless Logitech MK540 Wireless Keyboard Mouse Combo

Tastiere + Mouse Wireless Logitech MK540 Wireless Keyboard Mouse Combo

56,19 €