Testues Rrjeti Value LANtest Multi-Network Cable + PoE Tester

Ne gjendje
SKU
13.99.3003
Krahaso
22,20 €
  • Tester rrjeti shume cilesor dhe multifunksionale nga marka Gjermane Value.

  • Perdorim universal: RJ11, RJ45, BNC/RJ-45 (Coax Cable).

  • Kontrollon edhe lidhjet PoE.

Lista e deshirave

●  ●  ●

Marka Value
Modeli Cable tester
Perdorimi RJ45 / RJ11
Funksioni Per Kabllo Rrjeti,Telefoni dhe Koaksial
SKU 13.99.3003
Garancia 24 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Value
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Testues Rrjeti Value LANtest Multi-Network Cable + PoE Tester

Testues Rrjeti Value LANtest Multi-Network Cable + PoE Tester

22,20 €