Toshiba 2TB Canvio Basics 2.5" USB 3.0 Portable External Hard Drive (HDTB420EK3AA)

Shitur
SKU
HDTB420EK3AA
Krahaso
66,68 €
  • HDD i jashtem me kapacitet 2TB dhe lidhje USB 3.0.

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  • Cilesi e garantuar nga marka Toshiba.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Toshiba
  Modeli Canvio
  Kapaciteti 2TB HDD 2.5"
  Shpejtësia e transferimit Deri 5.0Gb/s
  Shpejtësia e rrotullimit 5400rpm
  Lidhja USB 3.0 / 2.0
  Sistemet e operimit Windows 10/8/7/Vista, Mac OS X 10.7 or later
  Përmasat 70 × 118,9 × 21 mm
  Pesha 140g
  SKU HDTB420EK3AA
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Toshiba
Pajisja e Ruajtjes External HDD
HDD 2TB
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Toshiba 2TB Canvio Basics 2.5" USB 3.0 Portable External Hard Drive (HDTB420EK3AA)

Toshiba 2tbCanvio Basics 2.5" USB 3.0 Portable External Hard Drive (HDTB420EK3AA )

66,68 €