Toshiba Canvio Basics 1TB, 2.5" External Hard Drive, USB 3.0, Black

Shitur
SKU
HDTB410EK3AA
Krahaso
44,20 €
  • Marka: Toshiba | Kapaciteti: 1TB

  • HDD i jashtem me kapacitet 1TB dhe lidhje USB 3.0.

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Toshiba
  Modeli

Canvio Basics

  Kapaciteti 1TB
  Shpejtësia e transferimit Deri 5.0Gbit/s
  Shpejtësia e rrotullimit 5400rpm
  Lidhja USB3.0 (3.1 Gen 1) interface
  Sistemet e operimit Windows 10/8/7/Vista, Mac OS X 10.7 or later
  Përmasat 78 x 109 x 14 mm
  SKU HDTB410EK3AA
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Toshiba
Pajisja e Ruajtjes External HDD
HDD 1TB
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Toshiba Canvio Basics 1TB, 2.5" External Hard Drive, USB 3.0, Black

Toshiba Canvio Basics 1TB, 2.5" External Hard Drive, USB 3.0, Black

44,20 €