Toshiba P300 1TB 7200RPM 3.5" SATA HDD

Ne gjendje
SKU
HDWD110UZSVA
Krahaso
33,64 €
  • Marka: Toshiba | Kapaciteti: 1.0 TB

  • Rotullime për minutë: 7200

  • Shenim: që hdd të mos dëmtohet nga transporti, paketohet me qese me ajer dhe shkume deti.
Lista e deshirave

 

●  ●  ●

  Marka Toshiba
  Modeli P300 Desktop
  Nderfaqja (Lidhja) SATA 6.0Gb/s
  Kapaciteti 1TB
  Rrotullime per minute 7200 RPM
  Memorja Cache 64MB
  Madhesia 3.5"
  SKU ST1000DM010
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Toshiba
Pajisja e Ruajtjes Desktop HDD
HDD 1TB
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Toshiba P300 1TB 7200RPM 3.5" SATA HDD

Toshiba P300 1TB 7200RPM 3.5" SATA HDD 'Bulk'

33,64 €