TP-LINK Power over Ethernet Adapter Kit (TL-POE200)

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
TL-POE200
Krahaso
29,21 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Kjo pajisje sherben per te percjell korrent dhe internet nga 1 kabllo i vetem rrjeti.

  • Marka TP-Link garanton cilesi te larte dhe garanci 12 Muaj.

Lista e deshirave
●  ●  ●
  Marka TP Link
  Modeli TL POE200
  Portat
  • 1 x 10/100Mbps Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX RJ45 LAN port

  • 1 x 10/100Mbps Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX RJ45 PD port

  • 1 x 12/9/5VDC power output port (5.5 mm round barrel)

  Te tjera
Nuk ka nevoje per konfigurim
  SKU 
tplink TL POE200
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka TP-Link
Frekuenca e Rrjetit Single Band (2.4GHz)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni TP-LINK Power over Ethernet Adapter Kit (TL-POE200)

TP-LINK Power over Ethernet Adapter Kit (TL-POE200)

29,21 €