TP-Link RE200 Repeater AC750 Dual Band, Universal Range Extender, Wi-Fi Booster, Hotspot, 300Mbps

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
TP-Link RE200
Krahaso
26,22 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Konfigurim i pajisjes direkt nga celulari | Shpejtësia e transferimit: 750 Mbps MIMO

  • Per shtepi dhe zyre | 2.4GHz & 5GHz | 12 Muaj Garanci

  • Sherben per te perforcuar dhe zgjeruar rrjetin ekzistues Wi-Fi

Lista e deshirave
●  ●  ●
  Marka TP-Link
  Modeli RE200
  Portat
1 porte LAN
  Shpejtësia
  • 5GHz: fino a 433Mbps

  • 2.4GHz: fino a 300Mpbs

  Frekuenca 2.4GHz & 5GHz
  Funksionet bazë
  • SSID Broadcast: Enable/Disable

  • Band: 2.4GHz & 5GHz

  • Enable/Disable Wireless Radio

  Siguria
64/128/152-bit WEP / WPA-PSK / WPA2-PSK
  Të tjera Konfigurim direkt nga celulari
  SKU
tplink RE200
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka TP-Link
Frekuenca e Rrjetit Single Band (2.4GHz)
Vetite e Routerit MU-MIMO
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni TP-Link RE200 Repeater AC750 Dual Band, Universal Range Extender, Wi-Fi Booster, Hotspot, 300Mbps

TP-Link RE200 Repeater AC750 Dual Band, Universal Range Extender, Wi-Fi Booster, Hotspot, 300Mbps

26,22 €