Transcend 2TB USB 3.1 Gen 1 StoreJet 25M3S Rugged External Hard Drive

Shitur
SKU
TS2TSJ25M3S
Krahaso
78,59 €
  • Rezistencë Ekstreme - Krijuar për të përmbushur standardet e ushtrisë Amerikane në provën e rënies në tokë

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  • Arshivim të dhënash i menjëhershëm me butonin "Auto Backup"

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Transcend
  Modeli StoreJet 25M3S
  Kapaciteti 500GB HDD
  Shpejtësia e transferimit Deri 5.0Gb/s
  Shpejtësia e rrotullimit 5400rpm
  Lidhja USB 3.0 / 2.0
  Sistemet e operimit Windows 10/8/7/Vista, Mac OS X 10.7 or later
  Përmasat 129.5mm x 82.4mm x 20.4mm
  Pesha 185g
  SKU TS2TSJ25M3S
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Gray
Marka Transcend
Pajisja e Ruajtjes External HDD
HDD 2TB
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Transcend 2TB USB 3.1 Gen 1 StoreJet 25M3S Rugged External Hard Drive

Transcend 2TB USB 3.1 Gen 1 StoreJet 25M3S Rugged External Hard Drive

78,59 €