Ubiquiti LiteBeam M5 with InnerFeed Technology (LBE-M5-23)

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
LBE-M5-23
Krahaso
43,45 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • NanoStation Loco mund te perdoret ne Bridging Point-to-Point (PtP)

  • Lidhje Wireles (pa tel) per sistemet e vezhgimit ose per teknologjite airMAX® CPE.

  • Lehtesisht e montueshme si per ambietet e brendshme ashtu edhe te jashtme.

Lista e deshirave

●  ●  ●
  Marka Ubiquiti
  Modeli LiteBeam
  Portat

1 x Gigabit Ethernet LAN (RJ45)

  Antena 23 dBi
  Frekuenca
  • 100Mbps+ ne 5GHz

  Funksionet bazë Point-to-MultiPoint (PtMP)
Memorja 64 MB DDR2
  Të tjera
  • 5 GHz

  • Vendosje ne shtylle dhe mur

  SKU LBE-M5-23
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color White
Marka Ubiquiti
Frekuenca e Rrjetit Single Band (2.4GHz)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Ubiquiti LiteBeam M5 with InnerFeed Technology (LBE-M5-23)

Ubiquiti LiteBeam M5 with InnerFeed Technology (LBE-M5-23)

43,45 €