Ubiquiti Networks LiteAP ac Access Point (LAP-120)

Ne gjendje
Vetem 2 ne gjendje
SKU
LAP-120
Krahaso
89,15 €
Pothuajse i shitur. 2 copë në gjendje.
  • Access Point i jashtem nga Ubiquiti konceptuar per Bridging.

  • Praktik në instalim. Korrenti dhe interneti kalojnë nga një kabllo i vetëm (PoE).

  • Ideale per distanca te largeta.

Lista e deshirave

●  ●  ●
  Marka Ubiquiti
  Modeli LAP-120
  Portat
1 x 10/100/1000 Mb/s Gigabit Ethernet (RJ45)
  Antenna
16 dBi
  Frekuenca
5GHz
  Funksionet bazë Menaxhim i pajisjejs direkt nga Celulari
  SKU LAP-120
  Garancia 24 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Ubiquiti
Frekuenca e Rrjetit Single Band (2.4GHz)
Vetite e Routerit MU-MIMO
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Ubiquiti Networks LiteAP ac Access Point (LAP-120)

Ubiquiti Networks LiteAP ac Access Point (LAP-120)

89,15 €