Ubiquiti Networks Rocket M5 MIMO airMAX BaseStation

Shitur
SKU
ROCKETM5
Krahaso
89,15 €
  • Rocket M5 mund te perdoret ne Bridging Point-to-Point (PtP) ose ne Aplikacion Point-to-MultiPoint (PtMP)

  • Lidhje Wireles (pa tel) per sistemet e vezhgimit ose per teknologjite airMAX®.

  • Lehtesisht e montueshme si per ambietet e brendshme ashtu edhe te jashtme.

Lista e deshirave

●  ●  ●
  Marka Ubiquiti
  Modeli Rocket M5
  Portat
  • 1 x 10/100 Mb/s Ethernet (RJ45) PoE

  • 2 x SMA Antenna

  Antena 27 dBm
  Frekuenca
5GHz
  Funksionet bazë
  • Point-to-Point (PtP) bridging

  • Point-to-MultiPoint (PtMP) applications

Memorja 128 MB SDRAM, 8 MB
  Të tjera Vendosje ne shtylle dhe mur
  SKU ROCKETM5
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Ubiquiti
Frekuenca e Rrjetit Single Band (2.4GHz)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Ubiquiti Networks Rocket M5 MIMO airMAX BaseStation

Ubiquiti Networks Rocket M5 MIMO airMAX BaseStation

89,15 €