Ultimate Ears BOOM 3 Portable Waterproof Bluetooth Speaker - Night Black

Shitur
SKU
984-001360
Krahaso
121,96 €
  • UE BOOM 3 Origjinale | Rezistente ndaj Ujit dhe Pluhurit.

  • Bokse Outdoor me Bluetooth me nje fuqi te pabesueshme.

  • Muzike 360 grade | 15 ore bateri | DEEP ACCURATE BASS

Lista e deshirave

●  ●  ●

Marka UE Ultimate Ears
SKU BOOM 3
Nderfaqja Micro USB per karikim
Power output (RMS) Teper teper i fuqishem
Parametra e boksit
  • 2 lidhje Bluetooth njeherazi

  • Muzike 360 Grade

  • DEEP ACCURATE BASS

Veçori
  • 15 ore bateri

  • Rezistente ndaj ujit dhe pluhurit IP67

Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka UE - Ultimate Ears
Komunikimi USB C-Type, Bluetooth
Sistemi i Boksit 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Ultimate Ears BOOM 3 Portable Waterproof Bluetooth Speaker - Night Black

Ultimate Ears BOOM 3 Portable Waterproof Bluetooth Speaker - Night Black

121,96 €