Ultimate Ears WONDERBOOM 2 - Deep Space - Black

Shitur
SKU
984-001561
Krahaso
81,04 €
  • UE WONDERBOOM 2 Origjinale | Rezistente ndaj Ujit dhe Pluhurit.

  • Bokse Outdoor me Bluetooth me nje fuqi te pabesueshme.

  • Muzike 360 grade | 13 ore bateri | Outdoor Bost.

Lista e deshirave

●  ●  ●

Marka UE Ultimate Ears
SKU WONDERBOOM 2
Nderfaqja Micro USB per karikim
Power output (RMS) Teper te fuqishem
Parametra e boksit
  • Double the Sound

  • True Wireless Stereo

  • Outdoor Mode

Veçori
  • 13 ore bateri

  • Rezistente ndaj ujit dhe pluhurit IP67

Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka UE - Ultimate Ears
Komunikimi USB C-Type, Bluetooth
Sistemi i Boksit 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Ultimate Ears WONDERBOOM 2 - Deep Space - Black

Ultimate Ears WONDERBOOM 2 - Deep Space - Black

81,04 €