UPS CyberPower BU650E, BU-Series, 650VA/360W, Line-Interactive, Automatic Voltage Regulation (AVR), Generator Compatible, Backup UPS Systems, Schuko x 3

Ne gjendje
SKU
BU650E
Krahaso
49,11 €
 • Bateria UPS CyberPower BU650E garanton mbrojtje te energjise per kompjuterin dhe çdo pajisje elektronike. Vjen me disa veçori si psh:

  • AVR: Rregullim automatik i tensionit per te stabilizuar energjine AC.

  • Pranon te lidhet me gjeneratore. Mbrojtje nga mbingarkesa. Tregues LED.

 • 3 dalje shuko per lidhje direkte te korrentit. Mban 18min ne ngarkese 90W.

 • Cilesi e garantuar nga kompania Amerikane Cyberpower. Ideale per zyre dhe shtepi.

Lista e deshirave

●  ●  ●

Tensioni në dalje 220V +/- 10%

Frekuenca

 • 50 ± 5

 • 60 ± 5

Fuqia (e vazhdueshme) 360 (Watts)
Bateri e brendshme Sealed Lead-acid
Alarm Kur bie korrenti degjohet nje alarm 
Tensioni në hyrje 165 ~ 280 V
Koha e mbajtjes se UPs-it
 • Runtime at 60W ( min ): 30

 • Runtime at 90W ( min ): 18

Permasa (lartësi/gjerësi/gjatësi në cm) 158 x 91.5 x 240 mm
Pesha (kg) 3.8
SKU BU650E
Garancia 12 Muaj

Ju lutem shkarkoni te dhenat e plota teknike (datasheet) ketu.

Klasifikim
Color Black
Marka Cyberpower
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni UPS CyberPower BU650E, BU-Series, 650VA/360W, Line-Interactive, Automatic Voltage Regulation (AVR), Generator Compatible, Backup UPS Systems, Schuko x 3

UPS CyberPower 650VA USV, BU-Series, 650VA/360W, Line-Interactive, Backup UPS Systems, Schuko

49,11 €