USB Wireless EDIMAX Micro USB Adapter Wireless-N 150Mbps, per Raspberry Pi (EW-7811Un)

Ne gjendje
SKU
EW-7811Un
Krahaso
12,28 €
  • Shpejtësi e transferimi pa tel deri në 150Mbps.| Ideale per Raspberry Pi

  • Komunikon me frekuencat 2.4GHz. Per Windows, MAC dhe Linux.

  • Mundësoni kompjuterin PC të marrë internet pa tel direkt nga porta USB.

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

  Marka Edimax
  Modeli EW-7811Un
  Nderfaqja USB 2.0
  Buton -
  Frekuenca 2.4GHz
  Shpejtesia 150 Mbps
  SKU EW-7811Un
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Edimax
Komunikimi Wireless
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni USB Wireless EDIMAX Micro USB Adapter Wireless-N 150Mbps, per Raspberry Pi (EW-7811Un)

USB Wireless EDIMAX Micro USB Adapter Wireless-N 150Mbps, per Raspberry Pi (EW-7811Un)

12,28 €