Value Power Strip, 6-way, with Switch, Surge Protection, 1.5 m, white

Ne gjendje
SKU
19.99.1071
Krahaso
10,65 €
  • Powerbar me 6 outputs dhe switch per ndezje/fikje.

  • 1,5m kabllo prize Schuko.

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

Prodhuesi Value
Veçori
  • 3600 W Max

  • On / Off switch

  • 6 outputs

Ngjyra E bardhe
Gjatësia 1.5m
SKU 19.99.1071
Garancia
12 Muaj
Klasifikim
Color White
Marka Value
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Value Power Strip, 6-way, with Switch, Surge Protection, 1.5 m, white

Value Power Strip, 6-way, with Switch, Surge Protection, 1.5 m, white

10,65 €