Wacom Intuos S, CTL-4100K-N, Pen Tablet, Mobile Graphic Tablet, USB, Black

Ne gjendje
SKU
CTL-4100K-N
Krahaso
89,15 €
  • Vizatues dixhital me lidhje USB nga marka e mirenjohur Wacom.

  • Një stilolaps i besueshëm, ergonomik dhe i ndjeshëm ndaj presionit që i jepni skicimit tuaj.

  • Çliro imagjinatën. Madhesia: 200 x 160 x 8.8 mm. OS: Windows, Mac, Android.

Lista e deshirave


●  ●  ●

  Marka Wacom
  Modeli Intuos
  Tipi i lidhjes USB
  Veçori
  •   4,096 pen pressure sensitivity

  •  +/- 0.25 mm d. tolerance in accuracy

  •  Battery-free pen

  •  7mm reading height

  Ngjyra E zeze
  Madhesia 200 x 160 x 8.8 mm
  SKU CTL-4100K-N
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Wacom
Veçorite e vizatuesit Pa ekran (Graphic Tablet)
Nivelet e Presionit 4096 (Pressure Levels)
Komunikimi Bluetooth
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Wacom Intuos S, CTL-4100K-N, Pen Tablet, Mobile Graphic Tablet, USB, Black

Vizatues Dixhital Wacom Intuos Draw CTL-4100 Digital Drawing and Graphics Tablet

89,15 €