Vizatues Dixhital One by Wacom, Small, CTL-472, Drawing Digital Table

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
CTL-472-N
Krahaso
44,88 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Vizatues dixhital nga marka e mirenjohur Wacom.

  • Një stilolaps i besueshëm, ergonomik dhe i ndjeshëm ndaj presionit që i jepni skicimit tuaj.

  • Ideale per fotografi dhe projekte. Pressure sensitive (2048 levels)

  • Siperfaqja e vizatimit: 152.0 x 95.0 mm.

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

  Marka Wacom
  Modeli One by Wacom S
  Tipi i lidhjes USB
  Veçori Ergonomik
  Ngjyra E zeze
  Siperfaqja e vizatimit 152.0 x 95.0 mm
  SKU CTL-472-N
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Wacom
Veçorite e vizatuesit Pa ekran (Graphic Tablet)
Nivelet e Presionit 2048 (Pressure Levels)
Komunikimi USB 2.0
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Vizatues Dixhital One by Wacom, Small, CTL-472, Drawing Digital Table

Vizatues Dixhital Wacom One CTL-472 Drawing Digital Table

44,88 €