XPG Battleground XL Prime RGB Lighting Extra Large Gaming Mouse Mat, Durable, Water-Resistant Cordura Fabric, Non-Slip Rubber Base (900mm x 420 mm x 4mm)

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
75260017
Krahaso
52,39 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Tapet Gaming Extended Extra Large per Tastiere dhe Mouse Gaming.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve nga Marka XPG

  • Permasa: 900mm x 420mm x 4mm.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka XPG
  Modeli Battleground XL Prime RGB
  Ngjyra I zi me ndricim RGB
  Permasa 900mm x 420 mm x 4mm
  SKU HX-MPFS-XL
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka XPG
Write Your Own Review
Po shqyrtoni XPG Battleground XL Prime RGB Lighting Extra Large Gaming Mouse Mat, Durable, Water-Resistant Cordura Fabric, Non-Slip Rubber Base (900mm x 420 mm x 4mm)

XPG Battleground XL Prime RGB Lighting Extra Large Gaming Mouse Mat, Durable, Water-Resistant Cordura Fabric, Non-Slip Rubber Base (900mm x 420 mm x 4mm)

52,39 €